Ďalšie byty v ponuke. Nezmeškajte to najlepšie zo Slnečníc.

​Potraviny v Slnečniciach: „Radi by sme otvorili v novembri“

Jednou z najočakávanejších obchodných prevádzok v zóne Viladomy sú určite potraviny. Po odstúpení od zmluvy so sieťovou prevádzkou sa naskytla príležitosť spolupracovať s rodinnou firmou z Rusoviec. Potraviny PePi tam fungujú už od roku 2012 a sú známe príjemnou atmosférou a milým personálom, ktorý zákazníkom objedná tovar podľa želania. V ponuke majú vyše 7000 položiek, čo je viac ako akékoľvek sieťové potraviny porovnateľnej veľkosti. Zákazníci určite ocenia aj otváracie hodiny, nakúpiť si budú môcť aj cez víkendy a sviatky.
 
Potraviny PePi v rozhovore predstavuje konateľ firmy, pán Štefan Szabo.

Ako dlho už podnikáte v potravinovej sfére a čo je vašou filozofiou?
 
PePi, názov firmy vznikol pred viac ako dvadsiatimi rokmi spojením začiatočných písmen z mien synov Peter a Pišta. V súčasnosti sú synovia s otcom konateľmi spoločnosti.
Keď sme sa presťahovali z Petržalky do Rusoviec, veľmi nám tam chýbali potraviny, ktoré by boli po ruke. Hneď ako sa začalo s budovaním novej štvrte v našej blízkosti, sme sa rozhodli otvoriť si tam potraviny. Ako firma sme už fungovali dlho pred tým, ale nie v potravinovej sfére.
Našou prioritou je mať tovar, ktorý ľudia potrebujú a pristupovať k objednávaniu operatívne. Chceme, aby sa ľudia u nás cítili príjemne a nepotrebovali nakupovať vo veľkých reťazcoch, kde „nabehajú kilometre“ kým si spravia domáci nákup.
 
Prečo ste sa rozhodli otvoriť potraviny práve v Slnečniciach?
 
Lokalitu Slnečnice máme po ceste domov a videli sme ako sa postupne Slnečnice rozrastajú. Je to pekná a príjemná lokalita a boli sme presvedčení, že ľudia tu budú potrebovať šikovné potraviny, ktoré by mali hneď nablízku a z ktorých budú pociťovať rodinný prístup.
V súčasnosti sú trendom potraviny založené na individuálnom prístupe k zákazníkom a toto je aj našou filozofiou. Našou snahou bude vytvorenie miesta, kam sa ľudia budú s radosťou vracať a kde sa budú dobre cítiť.
 
Kedy plánujete otvoriť potraviny v Slnečniciach?
 
Veľmi radi by sme boli už otvorení. Urobíme všetko preto, aby to bolo čím skôr. Ak pôjde všetko podľa plánu, našou snahou bude otvoriť v 11. mesiaci tohto roku.
 
V akom štádiu prípravy sa aktuálne nachádzate?
 
Momentálne čakáme na finálne dokončenie projektov, následne začneme s prerábaním priestorov. Nábytok, regály a vybavenie do predajne sú už aktuálne objednané.
 
Na čo všetko sa môžu susedia zo Slnečníc vo vašom obchode tešiť?
 
Na príjemné prostredie pre nakupovanie. Čo sa týka výberu tovaru, budeme sa snažiť vyjsť v ústrety zákazníkom, aby u nás našli všetko, čo potrebujú. Okrem bežného potravinového tovaru budeme mať v ponuke aj drogériu, sezónny tovar, darčekový tovar, MHD lístky, kupóny na dobíjanie a taktiež máme v pláne mať aj služby TIPOS.
Samozrejme budeme ponúkať tovar v akcii, zľavové kartičky pre zákazníkov...
 
Aké budú otváracie hodiny? Budete mať otvorené aj cez víkend?
 
Otváracie hodiny máme zatiaľ stanovené takto: od 6:00 – 21:00 v pracovný týždeň, v sobotu od 8:00 – 17:00 a v nedeľu 8:00 – 15:00, otvorené budeme mať aj počas väčšiny sviatkov.

 
V galérii nájdete fotografie z potravín PePi v Rusovciach a projekt potravín v Slnečniciach.
PePi_Rusovce.pngPePi_Rusovce2.pngPePi_Rusovce1.pngslnecnice.jpg
© 2021 All rights reserved.
All images are copyrighted by their respective copyright owners.
Website design & technology by Adbee