Slnečnice sú rozmanité

Ak hľadáte v Bratislave novostavby, v Slnečniciach ste na správnom mieste. Bývanie v Slnečniciach je pestré. Štvrť ponúka množstvo projektov s novými bytmi: Slnečnice Uniq, Slnečnice Pop a Slnečnice Nad mestom. Každá novostavba je výnimočná. Stačí si len vybrať ten správny projekt. Každý má svoj ráz a svoj charakter, každý je malou štvrťou veľkých Slnečníc.

Druhá veža
v predaji!
Vyberte si z množstva bytov na predaj s najlepšími výhľadmi v štvrti
predaj novostavieb bratislava

Slnečnice Nad mestom

Slnečnice sa ťahajú za slnkom. Bývajte v Slnečniciach, žite Nad mestom a užite si ho z úplne novej perspektívy. Spoznajte bývanie Nad mestom vo virtuálnej realite.

Viac o projekte

Slnečnice Pop

Slnečnice Pop je projekt moderného mestského bývania pre mestských ľudí. Koncept prvého bývania pre aktívnych ľudí alebo mladé rodiny hľadajúce dostupný domov už oslovil stovky obyvateľov Slnečníc.

Viac o projekte

Slnečnice Uniq

Slnečnice Uniq je zatiaľ najprémiovejšou časťou Slnečníc. Nadštandardná architektúra sa tu spája s pokojnou atmosférou viladomov a všetkými výhodami, ktoré už v Slnečniciach sú.

Viac o projekte

Objavte novostavby v Bratislave, kde môžete nielen bývať

Autom, na bicykli, aj plánovanou električkou budete v centre za niekoľko minút. Okrem toho, kúsok od domu budete mať obchody, parky, kaviarne, detské ihriská či cyklotrasy. Štvrť Slnečnice vyrastá na juhu bratislavskej Petržalky, kde budete mať všetko na jednom mieste.

Slnečnice už toho majú dosť za sebou

A ešte viac pred sebou.

Výstavba bytov v Bratislave

Zorientujete sa v novostavbách v štvrti Slnečnice

Už vyše 10 rokov tvoríme miesto, kde nebudete len bývať, ale budete doň patriť. Spolu s okolím vám v Slnečniciach vytvárame pravý domov so všetkým, čo k tomu potrebujete. Pokiaľ si nie ste istý hľadaním bývania, prečítajte si naše odporúčania, alebo si pozrite aktuálne novostavby na predaj v štvrti Slnečnice v Bratislave.

novostavby bratislava

Ako si vybrať?

Vybrať si bývanie je komplexné a náročné rozhodnutie. Vieme to, preto sa vám pokúsime pomôcť niekoľkými praktickými radami a odporúčaniami.

Prečítať článok
novostavby bratislava

Aktuálna ponuka bytov na predaj

Prezrite si dokončené novostavby, ktoré v štvrti práve staviame alebo ešte len plánujeme stavať. Výber je naozaj pestrý.

Prejsť na ponuku bytov na predaj

Na Slnečnice sa dobre pozerá

Kým sa o tom presvedčíte na vlastné oči, pozrite si súčasnosť aj budúcnosť Slnečníc na fotkách a vizualizáciách.

Najčastejšie kladené otázky

Najčastejšie kladené otázky