FARMÁRSKY DEŇ V SLNEČNICE MARKETE

Pozývame vás na Farmársky deň v Slnečnice Markete - celodennú akciu s bohatým programom najmä pre deti. Spoznajte našu novú gastro zónu a tržnicu s názvom Trch.


 
Tešiť sa môžete na prevádzky: Culka Fruit, Village Farm, Víno Hruška, Vaša Špajza - poctivé potraviny, Dobré syry, Davídkovo koření a kvetinárstvo Sun Flowers.  A gastro prevádzky: KafeHaus Fertucha, EDO-KIN, Naam Thai Food, Food 2.0, Brew Bar Cafe, Kebab, I Love Pasta, Tel Aviv Bistro, Teriyaki & Fresh, Perzská chuť, Mníchovské bistro a NoBell Craft Beer.
 
Okrem chutného jedla v gastro zóne a obchodíkov v tržnici vás čaká zaujímavý celodenný program. Vstup je voľný.

Príďte s nami stráviť príjemný deň a vyskúšajte cukrovú vatu, maľovanie na tvár, foto kútik vo farmárskom štýle, jazdenie na malých elektrických autíčkach pre deti, drevený kolotoč či skúšobnú jazdu na elektromobiloch BMW i3 od Group M Dúbravka.
 
Veríme, že si Slnečnice Market a Trch. obľúbite a že sa stanú miestom, kde sa vždy radi zastavíte - len tak na kávičku či na nákup s radosťou :)

 

PROGRAM:
10.00 Slávnostné otvorenie
10.10 Detský folklórny súbor Klnka
10.30 Vyhlásenie prvého kola fotenia vo fotokútiku + súťaže: preteky na drevených fúrikoch, skákanie vo vreci
10.40 DJ set
11.00 Detský tanečný súbor Alegria
11.20 Súťaže - preteky na drevených fúrikoch, skákanie vo vreci
12.00 Varíme, Rawíme s Be Fresh - škola varenia / špagety
12.15 Varíme, Rawíme s Be Fresh - škola varenia / detský workshop
12.45 Vyhlásenie druhého kola fotenia vo fotokútiku
13:00 DJ set
13.30 Tárajko a Popletajka - divadelné predstavenie pre deti
14.15 DJ set
14.45 Vystúpenie tanečnej školy LEON
15:00 Vyhlásenie tretieho kola fotenia vo fotokútiku
15:30 DJ + vyhodnotenie celodenných súťaží
16.00 Koncert kapely King Shaolin
17.00 Rozlúčka s návštevníkmi
 
Viac informácií o programe nájdete v aktualitách.
Facebook Event

SLNEČNICE MARKET

Našim cieľom je vytvoriť zo Slnečníc miesto pre plnohodnotný život. Miesto, kde si nájde každý "to svoje". Miesto so širokou infraštruktúrou ponúkajúce kvalitné a moderné služby.

Preto sme sa rozhodli pre našich obyvateľov ako aj obyateľov z okolia, okrem plánovaného mestského bulváru, otvoriť Slnečnice Market - lokálne nákupné centrum.

Veríme, že Slnečnice Market svojou lokalitou a ponukou značkových predajní uľahčí ľuďom ich každodenné nákupy a ušetrí tak čas, ktorý budú mocť venovať svojim blízkym, priateľom či len tak sami sebe :)

Market v prvej fáze ponúka známe predajne značiek BILLA, JYSK, PLANEO Elektro, Pepco, 101 Drogerie, Super Zoo a nájdete tu aj lekáreň a trafiku.

V ďalších fázach Slnečnice Marketu otvoríme aj detské športové centrum a farmársku tržnicu s názvom Trch.

Market je jednoducho dostupný ako osobnou tak aj verejnou dopravou.

Trch. - chutný trh je už otvorený

Chýbali aj vám na pravom brehu Dunaja kvalitné gastroprevádzky s ponukou svetovej kuchyne, domáce ovocie a zelenina či špecializované obchodíky od poctivých lokálnych výrobcov a farmárov?

Výnimočnosť Slnečnice Marketu dopĺňa farmárska tržnica, ktorá tu tak chýbala a my sme nesmierne radi, že vám ju pod názvom "Trch. - chutný trh" môžeme priniesť. Nemusíte už chodiť za kvalitou a poctivými produktami ďaleko, v tržnici to všetko nájdete.

1. Tešiť sa môžete na obchody: Culka Fruit, Village Farm, Víno Hruška, Špajza, Dobré syry, Dávidkovo koření, a kvetinárstvo Sun Flowers.

2. A gastro prevádzky: KafeHaus Fertucha, Brew Bar Cafe, Naam Thai Food, Kebab/Pide, Food 2.0, I Love Pasta, Tel Aviv, EDO-KIN, Mníchovské bistro, NoBell Craft Beer, Perzská chuť

Spoznajate svojich susedov aj inde ako na ulici či pred domom. Stretnite sa priateľmi pri príjemnom obede alebo si oslaďte deň hneď z rána chutným domácim koláčikom. V tržnici si nakúpite okrem farmárskych výrobkov aj čerstvú zeleninu a ovocie od lokálnych pestovateľov. V rámci tržnice sme pre vás pripravili aj bankomaty Slovenskej sporiteľne a Tatra banky.

Veríme, že si Farmársku tržnicu obľúbite a že sa stane miestom, kde sa radi zastavíte - len tak na kávičku či nákup s radosťou :)

Poznámka: veľa z vás sa pýta, prečo názov Trch. Tu je odpoveď: foneticky prepísané H na CH symbolizuje „Chutný“. Zároveň v zmysle „píš, ako počuješ“ prezentuje poctivosť: všetko je také, ako to vidíte a cítite – skutočné, priznané, pravé. Bodka za názvom akcentuje sebavedomie a hrdosť. :)
 

OTVÁRACIE HODINY:
Trch. - tržnica
Pondelok - piatok: 9.00 - 19.00
Sobota: 9.00 - 17.00
Nedeľa: zatvorené

Trch. - gastro zóna:
Pondelok - Nedeľa: 11.00 - 21.00

BILLA:
Pondelok - sobota: 7.00 - 21.00
Nedeľa: 8.00 - 20:00

Iné prevádzky:
Pondelok - Nedeľa: 9.00 - 20.00


Jednoduché parkovanie

Takmer 200 parkovacích miest priamo pred nákupným centrom. Úhrada parkovného možná len platobnou kartou.

2 hodiny parkovania zadarmo.

Pohodlne s MHD
Zastávka Jasovská
v bezprostrednej blízkosti – linky:
 

90
91
98
191

 

Free Wifi
 
© 2018 All rights reserved.
All images are copyrighted by their respective copyright owners.
Website design & technology by Adbee