NÁVŠTEVNÍCI SI UŽILI FARMÁRSKY DEŇ V SLNEČNICE MARKETE

V sobotu 26. mája si návštevníci Slnečnice Marketu a novootvorenej tržnice s názvom Trch. užili množstvo zábavy. Hudobné vystúpenia sa striedali s tanečnými, bohatý bol aj sprievodný program.

Počasie napriek predpovediam prialo a do Slnečnice Marketu zavítali celé rodiny. Dospelí ochutnávali kuchyne z rôznych kútov sveta a spolu s deťmi si užívali celodenný program plný hudobných i tanečných vystúpení.

Ďakujeme všetkým návštevníkom aj účinkujúcim za skvelú atmosféru, na vás ostatných sa tešíme pri vašej najbližšej návšteve.

Viac o podujatí čítajte TU.

Informácie o prevádzkach a otváracích hodinách nájdete nižšie.

SLNEČNICE MARKET

Našim cieľom je vytvoriť zo Slnečníc miesto pre plnohodnotný život. Miesto, kde si nájde každý "to svoje". Miesto so širokou infraštruktúrou ponúkajúce kvalitné a moderné služby.

Preto sme sa rozhodli pre našich obyvateľov ako aj obyateľov z okolia, okrem plánovaného mestského bulváru, otvoriť Slnečnice Market - lokálne nákupné centrum.

Veríme, že Slnečnice Market svojou lokalitou a ponukou značkových predajní uľahčí ľuďom ich každodenné nákupy a ušetrí tak čas, ktorý budú mocť venovať svojim blízkym, priateľom či len tak sami sebe :)

Market v prvej fáze ponúka známe predajne značiek BILLA, JYSK, PLANEO Elektro, Pepco, 101 Drogerie, Super Zoo a nájdete tu aj lekáreň a trafiku.

V ďalších fázach Slnečnice Marketu otvoríme aj detské športové centrum a farmársku tržnicu s názvom Trch.

Market je jednoducho dostupný ako osobnou tak aj verejnou dopravou.

Trch. - chutný trh je už otvorený

Chýbali aj vám na pravom brehu Dunaja kvalitné gastroprevádzky s ponukou svetovej kuchyne, domáce ovocie a zelenina či špecializované obchodíky od poctivých lokálnych výrobcov a farmárov?

Výnimočnosť Slnečnice Marketu dopĺňa farmárska tržnica, ktorá tu tak chýbala a my sme nesmierne radi, že vám ju pod názvom "Trch. - chutný trh" môžeme priniesť. Nemusíte už chodiť za kvalitou a poctivými produktami ďaleko, v tržnici to všetko nájdete.

1. Tešiť sa môžete na obchody: Culka Fruit, Village Farm, Víno Hruška, Špajza, Dobré syry, Dávidkovo koření, a kvetinárstvo Sun Flowers.

2. A gastro prevádzky: KafeHaus Fertucha, Brew Bar Cafe, Naam Thai Food, Kebab/Pide, Food 2.0, I Love Pasta, Tel Aviv, EDO-KIN, Mníchovské bistro, NoBell Craft Beer, Perzská chuť

Spoznajate svojich susedov aj inde ako na ulici či pred domom. Stretnite sa priateľmi pri príjemnom obede alebo si oslaďte deň hneď z rána chutným domácim koláčikom. V tržnici si nakúpite okrem farmárskych výrobkov aj čerstvú zeleninu a ovocie od lokálnych pestovateľov. V rámci tržnice sme pre vás pripravili aj bankomaty Slovenskej sporiteľne a Tatra banky.

Veríme, že si Farmársku tržnicu obľúbite a že sa stane miestom, kde sa radi zastavíte - len tak na kávičku či nákup s radosťou :)

Poznámka: veľa z vás sa pýta, prečo názov Trch. Tu je odpoveď: foneticky prepísané H na CH symbolizuje „Chutný“. Zároveň v zmysle „píš, ako počuješ“ prezentuje poctivosť: všetko je také, ako to vidíte a cítite – skutočné, priznané, pravé. Bodka za názvom akcentuje sebavedomie a hrdosť. :)
 

OTVÁRACIE HODINY:

Trch. - Tržnica:
Pondelok - piatok: 9.00 - 19.00
Sobota: 9.00 - 17.00
Nedeľa: zatvorené

Trch. - Gastro:
Pondelok - Nedeľa: 11.00 - 21.00


LEON - Jungle Park:
Pondelok - Nedeľa: 09.00 - 19.30

LEON - Tanec Voda Zábava Relax:
Pondelok - Nedeľa: 07.00 - 21.00
- Otvoríme čoskoro

BILLA: 
Pondelok - sobota: 7.00 - 21.00
Nedeľa: 8.00 - 20:00

Iné prevádzky:
Pondelok - Nedeľa: 9.00 - 20.00


Jednoduché parkovanie

Takmer 200 parkovacích miest priamo pred nákupným centrom. Úhrada parkovného možná len platobnou kartou.

2 hodiny parkovania zadarmo.

Pohodlne s MHD
Zastávka Jasovská
v bezprostrednej blízkosti – linky:
 

90
91
98
191

 

Free Wifi
 
© 2019 All rights reserved.
All images are copyrighted by their respective copyright owners.
Website design & technology by Adbee