SLNEČNICE MARKET

Našim cieľom je vytvoriť zo Slnečníc miesto pre plnohodnotný život. Miesto, kde si nájde každý "to svoje". Miesto so širokou infraštruktúrou ponúkajúce kvalitné a moderné služby.

Preto sme sa rozhodli pre našich obyvateľov ako aj obyateľov z okolia, okrem plánovaného mestského bulváru, otvoriť Slnečnice Market - lokálne nákupné centrum.

Veríme, že Slnečnice Market svojou lokalitou a ponukou značkových predajní uľahčí ľuďom ich každodenné nákupy a ušetrí tak čas, ktorý budú mocť venovať svojim blízkym, priateľom či len tak sami sebe :)

Market v prvej fáze ponúkne známe predajne značiek BILLA, JYSK, PLANEO Elektro, Pepco, 101 Drogerie, Super Zoo a nájdete tu aj lekáreň a trafiku. Otvoríme ich už 30. novembra tohto roku.

V ďalších fázach Slnečnice Marketu otvoríme aj detské športové centrum a farmársku tržnicu.

Market je jednoducho dostupný ako osobnou tak aj verejnou dopravou. Do roku 2021 je navyše plánovaná konečná zástavka električky situovaná len pár minút chôdze od nákupnej zóny.

Trch. - chutný trh 

Chýbali aj vám na pravom brehu Dunaja kvalitné gastroprevádzky s ponukou svetovej kuchyne, domáce ovocie a zelenina či špecializované obchodíky od poctivých lokálnych výrobcov a farmárov?

Výnimočnosť Slnečnice Marketu dopĺňa farmárska tržnica, ktorá tu tak chýbala a my sme nesmierne radi, že vám ju pod názvom "Trch. - chutný trh" môžeme priniesť. Nemusíte už chodiť za kvalitou a poctivými produktami ďaleko, v tržnici to všetko nájdete.

1. Tešiť sa môžete na obchody: Culka Fruit, Village Farm, Víno Hruška, Zelený obchod, Špajza, Vallo syry, Dávidkovo koření, Brew Bar Café.

2. A gastro prevádzky: KafeHaus Fertucha, Chuť Chorvátska, Naam Thai Food, Slnečnice Kebab, Pivný Svet, Food 2.0, I Love Pasta, Hummus, EDO-KIN, Mníchovské bistro

Spoznjate svojich susedov aj inde ako na ulici či pred domom. Stretnite sa priateľmi pri príjemnom obede alebo si oslaďte deň hneď z rána chutným domácim koláčikom. V tržnici si nakúpite okrem farmárskych výrobkov aj čerstvú zeleninu a ovocie od lokálnych pestovateľov.

Veríme, že si Farmársku tržnicu obľúbite a že sa stane miestom, kde sa radi zastavíte - len tak na kávičku či nákup s radosťou :)

Trch. otvoríme začiatkom roka 2018.

Jednoduché parkovanie
Takmer 200 parkovacích miest priamo pred nákupným centrom.

2 hodiny parkovania zadarmo

Pohodlne s MHD
Zastávka Jasovská
v bezprostrednej blízkosti – linky:
 

91
98
191

 

Free Wifi
 
© 2018 All rights reserved.
All images are copyrighted by their respective copyright owners.
Website design & technology by Adbee