Podnikajte v lepšej štvrti

Chcete rozbehnúť svoje podnikanie? Využite príležitosť na kúpu alebo prenájom obchodných priestorov v Slnečniciach.

Prečo práve tu? Pretože práve tu vyrastá výnimočná nová štvrť s 5 651 novými bytmi pre 8 920 obyvateľov. Tí všetci môžu byť vaši zákazníci.

V Slnečniciach budú mať obyvatelia všetky obchody a služby na dosah. Prečo by chodili inam?

Slnečnice ponúkajú moderné obchodné priestory s výmerami od 29 m2, s výbornými priestorovými riešeniami. Variabilne ich môžete meniť a podľa vašich potrieb aj vzájomne spájať tak, aby úplne vyhovovali vášmu zámeru.

Nedajte si ujsť príležitosť rozbehnúť váš biznis – zriaďte si prevádzku v Slnečniciach, kým sú k dispozícii voľné priestory.

Výhody pre úspešné podnikanie v slnečniciach:

 
Množstvo zákazníkov
V najbližšom okolí vašej prevádzky bude 5 651 nových bytov s 8 920 obyvateľmi, z ktorých každý môže využiť vaše služby. A to nerátame potenciál susednej Petržalky.
 
Priestory podľa vašich potrieb
Stačí vám na podnikanie malý a jednoduchý priestor? Alebo potrebujete priestor s veľkosťou viac ako 100 m2? V Slnečniciach nájdete priestor presne pre vás.
 
Výborná dostupnosť autom
Výborná dostupnosť a ľahké parkovanie. Dve veľké devízy pre to, aby k vám zákazníci radi chodili a radi sa vracali.
 
 
Viac zákazníkov vďaka ostatným prevádzkam
V Slnečniciach bude pravidelne nakupovať množstvo ľudí. Pestrý mix obchodov a služieb najmä v Sport & Retail Parku znamená veľkú koncentráciu zákazníkov, ktorí môžu objaviť aj vašu prevádzku.
 
Dobrí zákazníci
Obyvatelia Slnečníc sú najmä ľudia v produktívnom veku a rodiny, ktorým záleží na kvalite. Prečo by ju mali dostať inde, ako u vás?

Pridajte sa k našim spokojným nájomcom

MUDr. Martin Jakubek
Primár Dent32

Pre modernú dentálnu kliniku akou je Dent32, sú Slnečnice skvelým miestom pre poskytovanie špičkovej starostlivosti svojim klientom. Výborná poloha - ľahko a rýchlo nás nájdete, bezbariérový prístup - u nás máme otvorené dvere pre všetkých a kvalitná architektúra zasadená v príjemnom prostredí sú dôvody prečo tu radi pracujeme my a prečo nás naši klienti vždy radi navštívia.

Gabriela Mattošová, MBA
Konateľ, Jasle Slnečnice 

Z môjho pohľadu, ako podnikateľa a prenajímateľa obchodných priestorov v Slnečniciach môžem povedať, že vidím značnú perspektívu podnikania v danej lokalite vzhľadom na plánovanú rozlohu daného projektu a tým očakávaný značný nárast obyvateľov - pre nás podnikateľov potencionálnych klientov;). Lokalita sama o sebe je lukratívna v tom, že logistika smerom do mesta aj z mesta je bezproblémová čo je pre mňa dôležité najmä z pohľadu time manažmentu. Keďže sa jedná o novovznikajúcu štvrť na konci Petržalky, nadpolovičné percento obyvateľov budú tvoriť rodiny s deťmi, kde produktov a služieb pre daný segment nikdy nie je dosť!

Dohodnite si obhliadku

Príďte sa presvedčiť naživo. Vyplňte formulár a radi sa s vami dohodneme na termíne, ktorý vám vyhovuje.

Týmto udeľujem súhlas podľa § 11 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov so spracúvaním mojich osobných údajov spoločnosti CRESCO GROUP, a.s., Poštová 3, 811 06 Bratislava, IČO: 35694084, v informačnom systéme Predaj nehnuteľností. Účelom spracúvania osobných údajov je evidencia a podpora komunikácie pri predaji nehnuteľností.

© 2017 All rights reserved.
All images are copyrighted by their respective copyright owners.
Website design & technology by Adbee