Otváracie hodiny

11:00 - 20:00
Pondelok - Nedeľa

Prídu si tu na svoje milovníci pravého tureckého kebabu a bohatej pizze, v ponuke nájdete však aj hummus a falafel, čo poteší hlavne vegetariánov. Ako prílohu návštevníkom okrem klasických hranoliek alebo placky odporúčajú ochutnať aj čerstvo upečenú žemľu či pravú tureckú ryžu, ktorá má špecifickú chuť. Pre ľudí na bezlepkovej diéte alebo s laktózovou intoleranciou majú pripravenú napríklad hustú a jemne pikantnú polievku z červenej šošovice, ktorá je v tureckej kuchyni veľmi obľúbená.

Vašu objednávku v tejto špecializovanej tureckej kuchyni pripravia priamo pred vašimi očami z čerstvých surovín. Porcie sú bohaté, pre menších jedákov si treba vyžiadať detskú porciu. Zároveň, tí najmenší dostanú k svojej porcii aj sladké prekvapenie.

V Kebabe odporúčajú vychutnať si jedlo aj s autentickým tureckým nápojom Ayran, ktorý sa skvelo hodí napríklad k porcii šťavnatého kebabu. Kto má po jedle miesto na dezert, v ponuke nájde aj sladkú baklavu či menej známy dezert – kunefe tanier. V neposlednom rade k tureckej kultúre neodmysliteľne patrí aj čaj, napríklad ako bodka za sýtym obedom.

Na mape

Loading...