Ďalšie byty v ponuke. Nezmeškajte to najlepšie zo Slnečníc.
pohlad na byty v stvrti slnecnice

Nové byty na predaj v pokojnej časti Bratislavy

Hľadáte menší, no funkčný byt v tichej lokalite neďaleko centra? Alebo hľadáte nadštandardný priestor pre svoju rodinu? Objavte bývanie v mestskej štvrti Slnečnice v bratislavskej Petržalke. Na križovatke Panónskej cesty a cesty v smere na Jarovce, Rusovce, Čunovo a Rajku.
 

Ponuka bytov v obľúbených Slnečniciach v Petržalke

Byty v Zóne Viladomy

Slnečnice - Zóna Viladomy, to sú komornejšie Slnečnice vhodné pre ľudí, ktorí hľadajú intímnejší charakter mestského bývania v prostredí neďaleko lužných lesov a obľúbenej mestskej hrádze v Bratislave. Bytové domy v tejto časti Slnečníc sú ideálne pre tých, ktorí preferujú menej hustú zástavbu, väčší pokoj a pritom si chcú užívať všetky benefity mesta.

Objavte bývanie v krásnych bytových domoch s kvalitnou architektúrou a ohľadom na životné prostredie.

Byty v Zóne Mesto

Slnečnice - Zóna Mesto. Dobrá štvrť, ktorá myslí na všetkých. Je to najzelenšia a najdynamickejšia časť Slnečníc. Už dnes tu môžete bývať, nakupovať, relaxovať. Vyrastie tu mestský park, škola či mestská knižnica. Navyše, štvrť prepojí električka priamo s centrom mesta. Zóna mesto je so Zónou Viladomy už dnes prepojená, aby ste si mohli užívať benefity celej štvrte.

Pozrite si ponuku 1 až 4-izbových bytov, v rôznych veľkostiach a dispozíciách. Ku každému bytu patrí balkón alebo terasa.

Moderné byty stvorené pre vás

Najvyššia kvalita bývania so štýlovou architektúrou
Ulice plné zelene, bytové domy citlivo vzdialené od seba
Detské ihriská, športoviská a parky priamo v zóne
 
Kompletná občianska vybavenosť zón s obchodmi a službami
Výborná dostupnosť. Rýchlo do centra aj na diaľnicu
Parkovacie miesta a bezpečné cesty s nízkou frekvenciou premávky


Slnečnice spolu s okolím vám vytvoria pravý domov so všetkým, čo na to budete potrebovať. Pozrite si ponuku 1-izbových, 2-izbových, 3-izbových alebo 4-izbových bytovZistite všetky benefity bývania v nových bytoch od Slnečníc lokalizovaných v mestskej časti Petržalka v smere na Jarovce, Rusovce, Čunovo a Rajku.

 

 

Dohodnite si obhliadku vášho nového bytu

Zaujala vás ponuka našich bytov na predaj? Vyplňte formulár a náš predajca sa s vami dohodne na termíne, ktorý vám vyhovuje.

Zaškrtnutím políčka vyjadrujem svoj súhlas s poskytnutím a spracovaním svojich osobných údajov spoločnosti CRESCO REAL ESTATE a. s. so sídlom Poštová 3, 811 06 Bratislava, IČO: 35 694 084, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka číslo: 1115/B v zmysle § 14 zákona o ochrane osobných údajov a čl. 7 GDPR. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané za účelom ponuky produktov a služieb a zasielania bezplatného newslettera spoločnosti CRESCO REAL ESTATE a. s. , prostredníctvom ktorého budem v rámci priameho marketingu informovaný o novinkách spoločnosti CRESCO REAL ESTATE a. s. súvisiacich s bývaním. Poskytnutie osobných údajov, ako aj udelenie súhlasu s ich spracovaním je dobrovoľné a tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať na e-maile: slnecnice@slnecnice.sk.
Oboznámil (a) som sa s informáciami v sekcii Ochrana osobných údajov na marketingové účely.

© 2021 All rights reserved.
All images are copyrighted by their respective copyright owners.
Website design & technology by Adbee