Bývate v Slnečniciach a potrebujete ďalšie parkovacie miesto? Prenajmite si ho.

Ak žijete v Slnečniciach vo svojom alebo v podnájme, prenajmite si vonkajšie parkovacie miesto v Zóne viladomy na obdobie, ktoré vám vyhovuje.  

Snažíme sa, aby si v Slnečniciach každý našiel miesto. Okrem kúpy parkovacieho miesta k bytu majú obyvatelia Slnečníc možnosť prenájmu z vybraných miest v Zóne viladomy.  

Aké sú podmienky komerčného prenájmu parkovania a kde sú takéto stojiská?

Prenajať parkovacie miesto si môžete vo vyznačených uliciach v Zóne viladomy, ako naznačuje mapka nižšie. Parkovacie miesto si môžete prenajať krátkodobo, najmenej však na 3 mesiace, alebo dlhodobo, na niekoľko rokov.  

Niektoré parkovacie miesta na prenájom sa nachádzajú za rampou. Riadia sa takmer rovnakým režimom, ako tie “bezrampové”, určité rozdiely sú iba v niektorých technických detailoch. Čo to znamená? Vaše nájomné parkovanie budete mať zabezpečené za rampou,  cez ktorú sa dostanete  pomocou prístupovej karty, pričom na tých “bezrampových” stojiskách budete mať vaše miesto vybavené stĺpikom, aby ste mali istotu, že vám miesto nikto neobsadí.   

Koľko to stojí a kde si viem službu objednať?

Prenájom parkovacieho miesta v Slnečniciach na vyznačených miestach na mapke vyššie stojí 60 EUR vrátane DPH za mesiac. Pokiaľ si miesto prenajmete na dlhšiu dobu ako pol roka, mesačne vás to vyjde len 50 EUR s DPH. Platíte jeden mesiac dopredu.   

Pokiaľ máte záujem o prenájom parkovacieho miesta, neváhajte a obráťte sa na Predajné miesto Slnečnice, kde vám radi poskytnú všetky potrebné informácie. 

Mám záujem

Často kladené otázky k parkovaniu v štvrti:

Mohlo by vás zaujímať

Relax, šport aj zábava! Nový park spĺňa moderné štandardy, prezradili jeho tvorcovia

Dávid Grega a Zuzana Isteníková zo spoločnosti AWE ATELIÉR sú krajinní architekti, ktorí navrhli finálnu podobu parku v Slnečniciach. Ten sa bude tiahnuť celou šírkou Zóny mesto. Na čo sa môžete v parku po dokončení jeho prvej časti tešiť?

Čítať viac

Detská poliklinika v Slnečniciach rastie a prijíma nových pacientov

Obľúbená poliklinika Dr. Martinko v týchto mesiacoch rozširuje ponuku služieb zdravotnej starostlivosti pre deti. Ktoré ambulancie tu nájdeme už dnes a ktoré ďalšie pribudnú v Slnečniciach v blízkej budúcnosti? Porozprávali sme sa s Danielom Kodajom, zakladateľom detskej polikliniky Dr. Martinko v Zóne mesto.

Čítať viac