Do Slnečníc sa sťahujú nové ambulancie

Slnečnice sa rozrastajú nielen o nových obyvateľov, ale aj nové medicínske prevádzky. Je dobré mať poruke pediatra, urológa, zubára, očnú kliniku a ďalších špecialistov. 

Publikované

Slnečnice sú bohaté na gastroprevádzky, kaviarne či rozmanité obchody a služby. Najnovšie pribudne pod oknami obyvateľov azda to najdôležitejšie – lekári s rozmanitou špecializáciou. 

Rodičov poteší správa, že s chorými ratolesťami už nebudú musieť za lekármi docházať mimo domova. Od septembra vybavia pediatra, chirurga, urológa či zubára na jednom mieste v zaujímavých priestoroch v zóne Mesto.

Dr. Martin, doteraz známy ako stomatologická klinika, sa chce zamerať v Slnečniciach na detských pacientov. „Keďže sa nám na stomatologickej klinike veľmi osvedčila práve detská stomatológia, rozhodli sme sa pridať do portfólia služieb našej značky aj kompletnú starostlivosť o najmenších. V našej poliklinike Dr. Martinko nájdu rodičia pod jednou strechou pediatriu, stomatológiu, detskú jednodňovú chirurgiu či urológiu, časom plánujeme rozšíriť služby aj o ďalšie špecializácie. Chceme, aby sa u nás deti necítili ako u lekára, ale ako v ich vlastnom detskom svete, hovorí Daniel Kodaj, jeden zo spoluzakladateľov značky Dr. Martin.

Kvalita štvrte sa zlepšuje otvorením každej novej prevádzky, služby detských špecialistov uvíta mnoho rodičov. V marci na budúci rok spestrí služby v Slnečniciach aj očná klinika s optikou, ktorá takisto myslela aj na najmenších. Klinika sa bude špecializovať na preventívnu starostlivosť, diagnostiku, ale aj laserové operácie oka. Nebude chýbať ani optika s okuliarovými rámami prémiových značiek.

Život v zóne Mesto spríjemnil nedávno otvorený park, v budúcom roku sa k nám chystajú potraviny YEME. Už dnes sa môžete tešiť aj na ďalšie novinky, ktoré spravia život v Slnečnicich ešte bohatší.

Mohlo by vás zaujímať

Ľudí z áut nedostane iba parkovacia politika. Sieť MHD je alfou a omegou ekologickejšieho cestovania

Nultý obchvat priniesol Bratislavčanom nové možnosti presunu za prácou či do škôl. Pre Slnečnice, ktoré sú naň v priamom susedstve napojené, to platí dvojnásobne.

Čítať viac

Nový pohľad na Slnečnice, street fotografia s Marcelom Rebrom

Marcel Rebro, známy dokumentárny fotograf s desiatkami výstav, publikácií a ocenení, sa na dva týždne počas augusta pozrie na Slnečnice cez vlastný hľadáčik. Fotí skoro celý svoj dobrodružstvom nabitý život, teraz zavítal do Slnečníc, aby z nich zachytil to najzaujímavejšie. Jeho séria street fotografií bude mať neskôr svoje miesto na jedinečnej výstave v Slnečniciach. 

Čítať viac