Otvárame centrálny park v zóne Viladomy

Architekti zo štúdia Labak v spolupráci s ateliérom Compass pri návrhu multifunkčného parku mysleli na všetkých - športovcov, rodiny s deťmi, psíčkarov aj gurmánov. 

Publikované:
Čas čítania: 1 min.

Veľký centrálny park v zóne Viladomy sme 1.6. 2021 sprístupnili obyvateľom Slnečníc. Veľkorysý priestor na relax má rozlohu 20 tenisových kurtov a okrem športovísk v ňom nájdete aj ohradený výbeh pre psy alebo grilovací kútik. 

V zelenom parku sú na ploche 14-tisíc m2 príjemné miesta na oddych ako pikniková lúčka či komunitná grilovacia zóna s dvomi grilmi, ktorú má v zodpovednosti správca. Majitelia psíkov môžu svojich miláčikov voľne pustiť v bezpečnom oplotenom výbehu s trávou a kríkmi.

Na svoje si prídu v parku najmä športovci – pre fanúšikov posilňovania je k dispozícii profesionálne outdoorové fitko vytvorené v spolupráci so spoločnosťou Octago. Multifunkčné ihrisko zas uspokojí nadšencov basketbalu, futbalu aj ďalších loptových športov.

Veríme, že centrálny park v zóne Viladomy prinesie každému obyvateľovi to, čo hľadá - či už príjemné miesto na oddych pre seba alebo celú rodinu, športové vybláznenie sa alebo obľúbené letné grilovačky s priateľmi a susedmi.