UNIKÁTNE BÝVANIE V SLNEČNICIACH

Chcem viac informácií

Vyplňte formulár a náš predajca
vás bude kontaktovať:


Zaškrtnutím políčka vyjadrujem svoj súhlas s poskytnutím a spracovaním svojich osobných údajov spoločnosti CRESCO REAL ESTATE a. s. so sídlom Poštová 3, 811 06 Bratislava, IČO: 35 694 084, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka číslo: 1115/B v zmysle § 14 zákona o ochrane osobných údajov a čl. 7 GDPR. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané za účelom ponuky produktov a služieb a zasielania bezplatného newslettera spoločnosti CRESCO REAL ESTATE a. s. , prostredníctvom ktorého budem v rámci priameho marketingu informovaný o novinkách spoločnosti CRESCO REAL ESTATE a. s. súvisiacich s bývaním. Poskytnutie osobných údajov, ako aj udelenie súhlasu s ich spracovaním je dobrovoľné a tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať na e-maile: [email protected]
Oboznámil (a) som sa s informáciami v sekcii Ochrana osobných údajov na marketingové účely.

Máte pred sebou jedinečnú príležitosť. Do ponuky sme zaradili novú a zároveň poslednú etapu v zóne Slnečnice Viladomy. Teraz máte možnosť nezáväznej rezervácie svojho bytu. V tejto etape sa spájajú všetky výhody bývania v Slnečniciach s nadštandardným architektonickým riešením.

unikátna príležitosť

Využite poslednú možnosť kúpiť byt v zóne
Slnečnice Viladomy

Zarezervujte si byt medzi prvými

Bývajte v novej štvrti s bohatou občianskou
vybavenosťou

Exkluzívna ponuka bytov s priestrannými
terasami

Unikátny dizajn z dielne štúdia COMPASS

značka uniq

Predstavuje označenie projektov, ktoré ponúkajú to najlepšie z nášho portfólia.
Pod touto značkou sme zrealizovali bratislavskú kancelársku budovu UNIQ Staromestská, ktorá vyhrala dve ceny v súťaži Stavba roka 2017 a má certifikát LEED GOLD.
Ďalšími stavbami v realizácii sú UNIQ Majakovského v Bratislave a UNIQ Tesla v pražských Holešoviaciach. Stavby navrhlo vynikajúce londýnske štúdio Bogle architects.

© 2019 All rights reserved.
All images are copyrighted by their respective copyright owners.
Website design & technology by Adbee