Ďalšie byty v ponuke. Nezmeškajte to najlepšie zo Slnečníc.

Cresco Real Estate

Sme jednou z najväčších developerských spoločností na Slovensku. Od začiatku nášho pôsobenia v roku 1992 sme si vytvorili portfólio, ktoré tvoria rezidenčné aj komerčné projekty. Počas našej pôsobnosti sme navyše dali prácu a pocit domova tisícom ľudí. Dávame si záležať na tom, že veci robíme inak – v našich projektoch staviame na kvalitu, výnimočný dizajn a inovácie. Dovoľte, aby sme vám predstavili tie najzaujímavejšie.

Rezidenčné projekty

Našou prioritou je výstavba obytných domov. Tvoríme krásne, kvalitné a praktické projekty. Realizujeme nadštandardné luxusné byty v atraktívnych lokalitách, ako aj cenovo dostupné byty pre mladé rodiny. Naším dielom sú napríklad III Veže, ktoré v roku 2009 získali cenu za najlepší rezidenčný projekt na Slovensku.

Komerčné projekty

Neoddeliteľnou súčasťou nášho portfólia sú projekty zmiešaného alebo čisto komerčného využitia. Nechýbajú tu administratívne budovy a multifunkčné objekty pre širokú klientelu z radov domácich aj medzinárodných spoločností. Venujeme sa aj segmentu kancelárskych priestorov či rezidencií a zastupiteľských úradov pre zahraničné veľvyslanectvá u nás.

Cresco v číslach

 
24 rokov na trhu
 
> 20 zrealizovaných projektov
 
1892 postavených bytov alebo domov
 
 
> 730 000 m2 veľkosť celkovej plochy realizovaných projektov
 
> 760 000 m2 veľkosť celkovej plochy pripravovaných projektov
 
> 15 ocenení získaných za naše projekty

Náš tím

Záleží nám na tom, aby ste od nás dostali to najlepšie.
Za našou prácou stoja títo výnimoční ľudia:

 
 

Štefan Beleš

Predseda predstavenstva

Ján Krnáč

Generálny riaditeľ

Robert Horváth

Finančný riaditeľ

Ladislav Hoffmann

Riaditeľ výstavby

Michal Pauer

Riaditeľ predaja

Michal Kopko

Projektový manažér – Viladomy

Peter Rabik

Projektový manažér – Mesto

Peter Murín

Projektový manažér – príprava projektov

Jakub Koštial

Junior projektový manažér

Projekty Cresco Real Estate

III Veže

Pýcha Bratislavy a významný rezidenčný projekt v bratislavskom Novom Meste. Jedno z diel tvoriacich modernú tvár hlavného mesta. Týmto projektom sa podarilo priniesť do Bratislavy architektúru typickú pre svetové veľkomestá s vysokým štandardom života. Tri vysoké veže predstavujú vyhľadávaný typ mestského bývania s blízkosťou všetkých benefitov centra. Vyše 600 moderných a flexibilných bytov s rôznymi dispozičnými riešeniami a s veľkosťou od 40 do 220 m2 poskytuje komfortné bývanie v najvyššom štandarde. Pridanou hodnotou je panoramatický výhľad na Bratislavu z najvyšších podlaží.

Uniq staromestská

V blízkosti historického centra Bratislavy vzniká projekt modernej administratívnej budovy s obchodnými priestormi. Projekt Staromestská Offices na Veternej ulici splní požiadavky náročných klientov. Lukratívne priestory sú navrhnuté v súlade s najnovšími svetovými trendmi. Nadčasový a nevšedný dizajn budovy ide ruka v ruke s jej funkcionalitou. Navyše napĺňa najvyššie ekologické štandardy, čo dokazuje certifikát LEED Gold. Budova je výnimočná nielen vybavenosťou a dostatkom miest na parkovanie, ale tiež z hľadiska dostupnosti. Prístup autom aj MHD je bezproblémový, keďže sa nachádza na spojnici hlavných dopravných tepien a len pár minút od obchvatu.

Uniq majakovského

Najnáročnejší klienti nájdu moderné a priestranné bývanie v blízkosti centra na Majakovského ulici v Bratislave. Špecifickej klientele je podriadená aj architektúra. Budovy sa vyznačujú čistými a jednoduchými líniami a spájajú prírodné prvky s modernými. Nízkopodlažné budovy obytného domu sú zasadené do prostredia Horského parku v Starom Meste. UNIQ ponúka jedinečné podmienky na pohodlné, bezpečné a nadčasové bývanie.

© 2021 All rights reserved.
All images are copyrighted by their respective copyright owners.
Website design & technology by Adbee