Ďalšie byty v ponuke. Nezmeškajte to najlepšie zo Slnečníc.

Otvorenie Bystrej škôlky v Petržalke

Po minulotýždňovom Dni otvorených dverí dnes otvorila Bystrá škôlka v mestskej štvrti Slnečnice na juhu Petržalky svoje dvere už aj prvým škôlkarom.

Bystrá škôlka prevádzkuje aj jasličky, ktoré v Slnečniciach fungujú už od roku 2015. Deti z jasličiek tak môžu plynule pokračovať v dochádzke do neďalekej škôlky. Úplne nové priestory dnes otvorili škôlkarom po prvý krát. 

Bystrá škôlka poskytuje individuálny prístup k deťom a vo vzdelávaní využíva prvky Montessori pedagogiky. Deti v škôlke používajú na dennej báze anglický jazyk, jedna z pani učiteliek s nimi komunikuje len v angličtine. Dôležité je aj podnetné prostredie a okolie škôlky. Deti chodia na pravidelné prechádzky do blízkeho lesa, spoznávajú tu prírodu. K dispozícii majú vlastné detské ihrisko a v škôlke majú na výber z množstva krúžkov a aktivít pre ich rozvoj. Prečítajte si aj náš ďalší článok ako vybrať škôlku a jasle.


Bystrá škôlka má ešte stále niekoľko voľných miest. V prípade záujmu o zápis vášho dieťaťa do škôlky, kontakty a potrebné inštrukcie nájdete na stránke Bystrej škôlky.

Pozrite si galériu fotografií z úplnej novej Bystrej škôlky v Slnečniciach na juhu Petržalky.
 
Bystra-skolka_10.jpgBystra-skolka_1.jpgBystra-skolka_2.jpgBystra-skolka_3.jpgBystra-skolka_4.jpgBystra-skolka_5.jpgBystra-skolka_6.jpgBystra-skolka_7.jpgBystra-skolka_8.jpgBystra-skolka_9.jpg
© 2021 All rights reserved.
All images are copyrighted by their respective copyright owners.
Website design & technology by Adbee