Garancia vrátenia peňazí pri kúpe bytu. CHCEM VEDIEŤ VIAC

 

Vážená klientka, vážený klient,

ak od nás kúpite byt a do konca roka sa z akéhokoľvek dôvodu rozhodnete odstúpiť od zmluvy, vrátime vám peniaze.

V súčasnej dobe je požiadavka maximálneho zníženia rizika častá od klientov, ktorí chcú kúpiť byt, ale majú obavy z prípadnej straty zamestnania, alebo inej formy osobnej finančnej nestability.

Rozhodli sme sa preto využiť našu dlhoročnú pozíciu trhového lídra a ponúknuť klientom možnosť vrátenia peňazí, ak sa rozhodnú do konca roka 2020 odstúpiť od zmluvy. Veríme v silu projektu Slnečnice, ktorý je dlhodobo najpredávanejším produktom rezidenčného bývania na Slovensku, ako aj dlhodobej stabilite CRESCO REAL ESTATE, ktorá je niekoľko rokov po sebe najväčším rezidenčným developerom.

Pri kúpe bytu v novostavbe je dlhoročným trhovým štandardom, že klient platí pri podpise zmluvy o uzavretí budúcej kúpnej zmluvy prvú splátku bytu. Ak si od nás kúpite byt do 31. 8. 2020, zaplatíte pri podpise zmluvy prvú splátku, ktorá predstavuje 20 % z ceny bytu. Ak sa do konca roka 2020 rozhodnete od zmluvy odstúpiť, vrátime vám vložené finančné prostriedky, ktoré budú ponížené o sumu vo výške štandardného rezervačného poplatku 3 000 EUR. Ponuka sa týka len bytov v zóne Viladomy, etapa Slnečnice UNIQ (bytové domy S16, S17 a S18) a v zóne Mesto, etapa Slnečnice POP (bytový dom T3).
 


Prejdite si ponuku na hore uvedených odkazoch, vyberte si svoj vysnívaný byt a dohodnite si stretnutie s našim predajcom, ktorý vám odprezentuje danú ponuku a prípadne poradí, ako dodatočne ochrániť svoju investíciu aj v čase finančnej neistoty.


O BÝVANÍ V SLNEČNICIACH
Či už kupujete byt na bývanie, neskorší predaj, alebo na prenájom, z variability našej ponuky si určite vyberiete. Bývanie v Slnečniciach je už niekoľko rokov štandardom výborného bývania s bohatou občianskou vybavenosťou, ako je napríklad obchodné centrum Slnečnice Market, gastrozóna, škôlka, jasle, alebo rodinno-športové centrum LEON. V budúcnosti pribudne základná a stredná škola, zelené parky a mnoho iných prevádzok. Dopravná dostupnosť je zabezpečená 2 zastávkami MHD, kde v budúcnosti pribudnú ďalšie, vrátane konečnej zastávky električky. Autom je to do centra 12 minút a dunajská hrádza s cyklotrasou sa nachádza priamo pri Slnečniciach.

© 2020 All rights reserved.
All images are copyrighted by their respective copyright owners.
Website design & technology by Adbee