Publikované
Ponuka prevádzok v Slnečnice Markete sa stále rozrastá. V pondelok sme pre vás otvorili novú prevádzku Pekáreň Kvetoslavov. Prináša do Marketu kvalitné tradičné pečivo, ale aj rôzne chrumkavé špeciality. V pekárni sa radi hrajú s chuťami a stále skúšajú niečo nové. Okrem tradičnej chlebíkovej klasiky tu môžete nájsť aj kváskové chlebíky s rôznymi zaujímavými príchuťami. Spomienku na detstvo alebo pocit, ako by ste sedeli za stolom u starej mamy vám prinesie sladké jemné pečivo z ich dielne. No ani bežné pečivo nie je problém v tejto pekárni urobiť výnimočným. V Pekárni Kvetoslavov vedia, že toto krásne remeslo je dobré zachovať, a preto sa snažia vychovávať si nasledovníkov a ďalšie generácie, ktoré budú naďalej prinášať na pulty tradičné a poctivé pečivo.
Najviac sa o pekárni dozviete, keď ich dobroty ochutnáte.
Mohlo by vás zaujímať

Hyponájom je nový spôsob, ako sa dostať k vlastnému bývaniu
Chceli by ste bývať vo vlastnom byte v Slnečniciach, ale aktuálna ponuka vysokých úrokov na hypotékach vám komplikuje situáciu? S novou službou Hyponájom si môžete počkať na výhodnejšie podmienky v novom byte a kúpnu cenu zaplatíte hocikedy počas dvoch rokov. O výhodách služby Hyponájom sme sa zhovárali s Michalom Pauerom, obchodným riaditeľom CRESCO REAL ESTATE.
Čítať viac
Dve Slovenky s plánom a talianska kvalita lodičiek. Ako sestry Kandalové vybudovali vlastnú značku
Majka a Ľudka sú sestry zo Slnečníc, ktoré minulý rok v júni vstúpili na módny trh s vlastnou značkou lodičiek a doplnkov k nim. Opustili stabilné zamestnania, aby naplnili víziu kvality a pohodlnosti bez kompromisov v dizajne a elegancii topánky.
Čítať viac