Dajme veciam druhú šancu na akcii Kolobeh

Publikované

Počuli ste už o akcii Kolobeh? Je to milá iniciatíva, ktorá si našla priestor takmer každý piatok (podľa počasia) aj v našom Slnečnice markete, resp. na lúke za ním. Stačí si len zobrať deku a so sebou všetky veci, ktoré už doma nepotrebujete, ale zároveň nie sú na vyhodenie. Dáte im tak druhú šancu a niekto iný sa im môže potešiť. Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ako samotný Kolobeh prebieha aj kedy sa bude najbližšie konať, pridajte sa do súkromnej skupiny na Facebooku s názvom KOLOBEH.

Mohlo by vás zaujímať

Relax, šport aj zábava! Nový park spĺňa moderné štandardy, prezradili jeho tvorcovia

Dávid Grega a Zuzana Isteníková zo spoločnosti AWE ATELIÉR sú krajinní architekti, ktorí navrhli finálnu podobu parku v Slnečniciach. Ten sa bude tiahnuť celou šírkou Zóny mesto. Na čo sa môžete v parku po dokončení jeho prvej časti tešiť?

Čítať viac

Detská poliklinika v Slnečniciach rastie a prijíma nových pacientov

Obľúbená poliklinika Dr. Martinko v týchto mesiacoch rozširuje ponuku služieb zdravotnej starostlivosti pre deti. Ktoré ambulancie tu nájdeme už dnes a ktoré ďalšie pribudnú v Slnečniciach v blízkej budúcnosti? Porozprávali sme sa s Danielom Kodajom, zakladateľom detskej polikliniky Dr. Martinko v Zóne mesto.

Čítať viac